Witam na mojej nowej stronie internetowej !

Nowa strona bartoszgorczyca.com

zmiany

Z dniem 2 czerwca ruszam z całkiem nową odświeżoną stroną internetową w całości poświęconej biegom górskim oraz wszystkim co związane jest z moją osobą i moim „wyczynianiem”.
Znajdziecie tutaj nie tylko relacje z zawodów, ale także testy i recenzje sprzętu, ciekawostki, polecane miejsca do treningu oraz opisy tras i szlaków górskich. Myślę, że niejedną osobę zainteresują również porady dotyczące treningu i przygotowania pod biegi górskie.
Na stronie znajdziecie również informacje o najbliższych organizowanych przeze mnie treningach i eventach wraz z pomocą sponsorów.

Zmiany? Tak…wcześniejsza witryna nie do końca wypaliła i tym razem postanowiłem się zabrać za to porządnie, a jeśli nie porządnie to chociaż lepiej niż ostatnio. Mam nadzieję, że odwiedzających będzie jak najwięcej i każdy znajdzie tu przydatne dla siebie informacje.

 

Po za tym na stronie znajdziecie informację na temat mojej osoby, dotychczasowe osiągnięcia, listę współpracujących ze mną firm oraz tym czym się zajmują.
Od pewnego czasu również z powodzeniem zajmuję się przygotowaniami zawodników do biegów górskich. Spełniam się w roli nie tylko zawodnika, ale również trenera – na ten temat więcej informacji znajdziecie w zakładce „Trenuj ze mną

Zapraszam, więc oficjalnie na nową stronę!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.