Współpraca z firmami i instytucjami w mojej przygodzie biegowej jest nieodłącznym elementem całej układanki. Promując zdrowy styl życia i zdobywając sukcesy w tej dziedzinie sportu utrwalam pozytywny wizerunek sponsora w świecie biegowym. W zamian za pomoc w moim rozwoju oferuje szereg korzyści dla wspierających mnie podmiotów.
Biegi górskie stają się z roku na rok co raz bardziej popularne przez co siłą rzeczy są bardziej rozpoznawalne. Pojawianie się tej dyscypliny w telewizji, prasie czy wszelkiego rodzaju social mediach daje szeroki wachlarz możliwość jeśli chodzi o reklamę.
Bez chętnych do pomocy i życzliwych ludzi nie mógłbym się rozwijać i dążyć do swych marzeń.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i ustalenia warunków współpracy.

Sponsorzy główni

Dzięki własnej kopalni i tradycyjnej warzelni firma Salco dostarcza prawdziwą sól bocheńską o niezwykłych właściwościach terapeutycznych.

Salco to polska firma rodzinna. Siedziba mieści się w Łapczycy, miejscowości położonej pomiędzy dwoma solnymi miastami, Wieliczką i Bochnią. Posiadamy prawie 25 lat doświadczenia w tradycyjnym warzelnictwie solnym.

Stworzona została rownież linia produktów skierowana do sportowców i ludzi aktywnych.  Salco Sport Therapy to oryginalna sól bocheńska – najprostszy naturalny sposób poprawy jakości treningu i zwiększenia wydolności organizmu. Regularnie stosowana zapewnia szybszą regenerację po wysiłku, zwiększoną odporność na choroby, a także oczyszczenie organizmu i poprawę ogólnej kondycji fizycznej

Więcej dowiecie się odwiedzając stronę www.salco.pl

 

Najwyższa trwałość.

Dwa proste słowa, które opisują nasze produkty, naszą firmę, naszą kulturę pracy… i naszą przyszłość. Jako wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, dokładamy starań, aby oferować naszym klientom doskonałej jakości produkty do użytku na drodze, w powietrzu, na wodzie, oraz urządzenia dla miłośników aktywnej turystyki i sportu, które stanowią nieodzowny element życia naszych klientów.

Nasz model biznesowy „pionowej integracji” zakłada, że wszystkie procesy projektowania, produkcji, marketingu i magazynowania są prowadzone wewnątrz firmy, co pozawala nam czuwać nad tempem działań, jakością ich wyników oraz nad oferowaną przez nas obsługą. Nasze proste w obsłudze produkty są poszukiwane nie tylko ze względu na atrakcyjne wzornictwo, doskonałą jakość i najlepszy stosunek wartości do ceny, ale też ze względu na ich innowacyjne funkcje, które ułatwiają życie naszych klientów.

Firma Garmin zatrudnia ponad 11400 pracowników w 50 oddziałach na całym świecie.

 

Sponsorzy wspierający

AMC Petzl

AMC to obecnie wyłączny przedstawiciel na rynku polskim firm: Petzl, Veriga, Mund, Inook, Raumer, Maillon Rapide, Fasaa, Krah, Teal.

  • Doświadczona i zmotywowana załoga.
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta.
  • Rozbudowana sieć sprzedaży.
  • Działalność na wielu rynkach (sport, outdoor przemysł, telekomunikacja, energetyka, siły specjalne, policja, ratownictwo i wielu innych związanych z działaniami na wysokości).
  • Szkolenia z zakresu kontroli sprzętu ochrony indywidualnej.
  • Kontrola sprzętu ochrony indywidualnej.
  • Uczestnictwo, współorganizacja wielu wydarzeń (Trytool, Wintercamp, MAS, Speloemistrzostwa, zawody ODTL, Łemkowyna Ultra Trail, Krakowski Festiwal Górski…)
  • Sponsoring (Petzl, AMC Team).

 

Grupa Luktrans Sp. z o.o. zajmuje się transportem, spedycją i logistyką. Jest godnym zaufania partnerem we wszystkich kwestiach związanych z ładunkiem. Spółka specjalizuje się w przewozach całopojazdowych oraz drobnicy. W swoim centrum logistycznym w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi szeroko rozumianą konfekcję oraz komisjonowanie.
Firma bazuje na flocie własnej oraz na zaufanych partnerach biznesowych, którym zapewnia ciągłość zleceń transportowych. Dział operacyjny spółki zarządza na co dzień flotą osiemdziesięciu pojazdów. Dodatkowo posiłkuje się również partnerami doraźnymi, korzystając z giełd transportowych.

Partnerzy