Współpraca

Współpraca z firmami i instytucjami w mojej przygodzie biegowej jest nieodłącznym elementem całej układanki. Promując zdrowy styl życia i zdobywając sukcesy w tej dziedzinie sportu utrwalam pozytywny wizerunek sponsora w świecie biegowym. W zamian za pomoc w moim rozwoju oferuje szereg korzyści dla wspierających mnie podmiotów.
Biegi górskie stają się z roku na rok co raz bardziej popularne przez co siłą rzeczy są bardziej rozpoznawalne. Pojawianie się tej dyscypliny w telewizji, prasie czy wszelkiego rodzaju social mediach daje szeroki wachlarz możliwość jeśli chodzi o reklamę.
Bez chętnych do pomocy i życzliwych ludzi nie mógłbym się rozwijać i dążyć do swych marzeń.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i ustalenia warunków współpracy.

Sponsor główny

Grupa Luktrans Sp. z o.o. zajmuje się transportem, spedycją i logistyką. Jest godnym zaufania partnerem we wszystkich kwestiach związanych z ładunkiem. Spółka specjalizuje się w przewozach całopojazdowych oraz drobnicy. W swoim centrum logistycznym w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi szeroko rozumianą konfekcję oraz komisjonowanie.
Firma bazuje na flocie własnej oraz na zaufanych partnerach biznesowych, którym zapewnia ciągłość zleceń transportowych. Dział operacyjny spółki zarządza na co dzień flotą osiemdziesięciu pojazdów. Dodatkowo posiłkuje się również partnerami doraźnymi, korzystając z giełd transportowych.

Sponsorzy wspierający

AMC Petzl

AMC to obecnie wyłączny przedstawiciel na rynku polskim firm: Petzl, Veriga, Mund, Inook, Raumer, Maillon Rapide, Fasaa, Krah, Teal.

  • Doświadczona i zmotywowana załoga.
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta.
  • Rozbudowana sieć sprzedaży.
  • Działalność na wielu rynkach (sport, outdoor przemysł, telekomunikacja, energetyka, siły specjalne, policja, ratownictwo i wielu innych związanych z działaniami na wysokości).
  • Szkolenia z zakresu kontroli sprzętu ochrony indywidualnej.
  • Kontrola sprzętu ochrony indywidualnej.
  • Uczestnictwo, współorganizacja wielu wydarzeń (Trytool, Wintercamp, MAS, Speloemistrzostwa, zawody ODTL, Łemkowyna Ultra Trail, Krakowski Festiwal Górski…)
  • Sponsoring (Petzl, AMC Team).

Francuski producent obuwia, odzieży sportowej oraz sprzętu narciarskiego. Marka została założona w 1947 roku przez Georgesa Salomona. Od 2005 roku firma należy do fińskiej grupy Amer Sports.